UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wlasnie czesto mowi se ze przyczyna wypadku byla predkosc. Jedak czesto sie zdarza ze przyczyna kolizji jest dziurawa nawierzchnia. Saperow to istny slalom, ale doga do testowania najnowszych osiagniec w dziedzinie produkcji amortyzatorow. Jedac rowerem sobie centruje kola. A kto zaplaci 15zl za odcentrowanie kola?

ktos