UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
UWAGA!!! Tam gdzie jest ładny i swiezy aswalt...tam czekaja chlopaki..albo ich fotoradary. Ostatnio wyrosly jak grzyby po deszczu...kto ma jezdzic szybko i tak ma "wladze" ;):):):) w dupie... Pozdrawiam TIM-owcow..
hudy