UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UWAGA!!! Tam gdzie jest ładny i swiezy aswalt...tam czekaja chlopaki..albo ich fotoradary. Ostatnio wyrosly jak grzyby po deszczu...kto ma jezdzic szybko i tak ma "wladze" ;):):):) w dupie... Pozdrawiam TIM-owcow..

hudy

Anuluj