126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech ktos wkoncu wezmie sie za drogi na zatorzu bo az strach isc po samochod do garazu bo mozna juz do niego nie wrocic
antonioo19 (2004.04.30)

info

0  
  0
Jestem mieszkańcem Warszawy, kocham Elbląg. Ale takie numery to przegięcie. Ustawione w miejscach wyłącznie gdzie jest znaczne ograniczenie prędkości fotoradary to ewidentne wyrachowanie i przygłupstwo miejscowych kretynów na stanowiskach za jajka i marchewkę. Przepraszam ogrodników i farmerów.
green (2004.06.02)

info

0  
  0
Uwaga kiedyś przypadkowo zabrałem fotoradar do bagaznika... i nic cisza. Brak właściciela. A podobno są drogie!
kierowca (2004.07.01)

info

0  
  0
wiecie co, nie mieszkam w elblagu i nie sledze co sie u was dzieje i co gdzie stawiaja!! eblaszczanie pewnie sie juz nauczyli ze maja takie cacka i wiedza gdzie trzeba zwolnic na tych drogach, a co ma powiedziec kierowca z innego miasta ?? dlaczego nie ma zadnych znakow ostrzegawczych jak np w woj kujawsko - pomorksim ?? dlaczego to my musimy remonotowac wasze drogi ?? zdecydowanie powinny byz tablice informacyjne, to juz wystarcza (wiem z doswiadczenia) aby zredykowac predkosc i jechac zgodnie z przepisami. A poza tym na dwu pasmowce powinna byc 70 :D
przybysz (2004.07.06)

info

0  
  0
do przybysza: a ja nie chce zeby nam "przybyszczanie" rzadzili w Elblagu. /elblazanie sie pisze, doopkoo/
(2004.07.06)

info

0  
  0
w dupie mam te radary
mroowa (2004.07.09)

info

0  
  0
mroowa: no i jak się wtedy nazywasz?
(2004.07.09)

info

0  
  0
Dla uspokojenia mogę powiedzieć, że na stałe 1 radar znajduje się na trasie przelotowej niedaleko stacji PKP i PKS, a drugi przed Hipermaketem na Ogrodach, często równierz jest przy ogródkach działkowych, przy wylocie na Frombork. A więc UWAGA!
wielbiciel (2004.07.15)

info

0  
  0
ja nie przybylem z dupkowa anonimie i nie czepiaj sie takiego szczegolu , moze postaw tez talibce jak sie mowi :p tu nie chodzi o rzadzenie ale o tablice informacyjne, jak nie odrozniasz jednego od drugiego to tylko wspolczuje
przybysz (2004.07.26)

info

0  
  0
Mieszkam obecnie w Canadzie i chetnie wchodze na wasza strone,ale jak dlugo mozna ogladac to samo,nie macie cos nowego,to jest juz nudne.
Kasia (2004.09.25)

info

0  
  0