Fotoradary

126
21.05.2003
Fotoradary
Od paru miesięcy przy niektórych elbląskich ulicach można dostrzec charakterystyczne "gołębniki". Fotoradary zainstalowano w miejscach, gdzie elblążanie najczęściej sprawdzali ile koni fabryka pod maską zamontowała. W założeniu miały ograniczyć nagminne przekraczanie dozwolonej prędkości i poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego na elbląskich ulicach. Czy zdaniem naszych Czytelników cel ten został osiągnięty? Hit to czy kit?
361
Głosuj na hit
200
Głosuj na kit
wg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moim zdaniem, wszystko co służy większemu bezpieczeństwu jest plusem.
szeba (2003.05.21)

info

0  
  0
Bezpieczeństwo to też jakość dróg , a te w naszym mieście oceniam na 2+. Fotoradary tak !
Obserwator (2003.05.21)

info

0  
  0
popieram Big Brother!!!!!!!!!!!!!!!!!
MELVIS (2003.05.21)

info

0  
  0
SĄ 2 NA CAŁYM MIEŚCIE A GOŁĘBNIKÓW JEST 8
TOM (2003.05.21)

info

0  
  0
nie osiem tylko sześć : al.odrodzenia, Piłsudskiego, grunwaldzka (sadowa), grunwaldzka(dworzec), płk. Dąbka (gwiezdna) płk. Dąbka(hyperbubel)
kierowca bombowca (2003.05.21)

info

0  
  0
ja juz kilka razy widzialem, iz auta jezdza ze srednia predkoscia 50km/h w miejscu, gdzie jest 40 i radar. Ciekawym jak obiawia sie to, ze on dziala. Ma w sobie lampe i wydawalo sie, ze w nocy blysnie nia, chocby po to, by zrobic fote czy zblizenie rejestracji, a tu figa. Chyba, ze one czekaja na piratow, ktorzy przekraczaja predkosc nie o 10, a 30 czy 40km/h. Niemniej - auta wyraznie zwalniaja (by tuz za fotoradarem przyspieszyc, czesto od razu odbijajac sobie stracony czas - takie mozna odniesc wrazenie).
Sim (2003.05.21)

info

0  
  0
Bardzo potrzebne urzadzenie,ale sprawne.Karani i to ostro powinni byc administratorzy naszych dróg.W Wiekszosci trzeba jexdzic slalomem,to przez taki bajzel jest dużo wypadków,popsutych zawieszeń i co na to włodartzee naszego miasta.może przewioza P.Pastusziaka ul.Saperów.HORROR
olo (2003.05.21)

info

0  
  0
No właśnie a drogi to kiedy będą wyremontowane można stracić zawieszenie i nie tylko....
zenek (2003.05.21)

info

0  
  0
Gołębie tam powinny zamieszkać
ornitolog (2003.05.21)

info

0  
  0
albo panowie odpowiedzialni za drogi
(2003.05.21)

info

0  
  0