UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrowienia dla Pani Naczelnik z Wydzialu Dróg UM w Elblągu. Informuje o dziurach na ulicy Łódzkiej i o autobusach które aby je ominąć wjeżdżają na chodnik w kilku miejscach. Proponuję też przechadzkę po opadach deszczu.........w pelerynie i gumakach. Może także ograniczenie do 40km/h i do 3,5t nie dotyczące autobusów warte byłoby przemyślenia?

mieszkaniec

Anuluj