UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

UWAGA!!! Tam gdzie jest ładny i swiezy aswalt...tam czekaja chlopaki..albo ich fotoradary. Ostatnio wyrosly jak grzyby po deszczu...kto ma jezdzic szybko i tak ma "wladze" ;):):):) w dupie... Pozdrawiam TIM-owcow..

hudy