126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
przy al. Odrodzenia w drzewach jest fotoradar, blisko zebry. I to wszystko; przechodząc przez jezdnię po tych pasach musisz !!! mieć oczy na około glowy bo możesz stracić tyłek tak kierowcy pomykają!
Edward (2004.01.11)

info

0  
  0
a co powiecie na to że fotoradar kasuje nawet Karetki Pogotowia i od tego nie ma odwołania.mam kolegę który musiał zapłacić jadąc karetką do umierającego bo akurat fotoaparat nie uchwycił że byl włączony "kogut" .Panowie Policjanci to już wyraźna przesada.Karetka jadąca 40 km/h na sygnale.
Sanitariusz (2004.01.11)

info

0  
  0
Oczywiście jak zawsze w Elblągu, wszytsko nie ma sensu !!!. Policja ma gdzieś bezpieczeństwo, bo przed fotoradarami nie stoją tablice ostrzegawcze TAK JAK W POZOSTAŁYCH MIASTACH W POLSCE !!!!. Taki fotoradar powinien mieć działanie prewencyjne, a nie wyłudzać kasy od kierowców. Nie mam nic przeciw fotoradarom, są generalnie potrzebne w niebezpiecznych miejscach, pod warunkiem że nie są zorganizowane po elbląsku. Fotoradar strzelił mi fotkę /ten na Zawadzie/ w taki sposób że nie widać kierowcy. Po elbląsku jest źle ustawiony i nie spełnia swojej roli. Oczywiście w 100% wygrałby sprawę w sądzie i nic nie zapłacił, bo nie można ukarać samochodu. Policja coś tam bełkocze, że powinienem wiedzieć kto i o której i dlaczego jechał, ale mogła jechać np moja żona. Kogo ukarać ? Nie ma sprawcy nie ma mandatu. Wziąłem te 200 mandatu tylko z pobudek patriotycznych, aby nie obciążać sądu dodatkowymi bezsensownymi sprawami, jak również szkoda mi czasu na pisanie pism i zawracanie sobie głowy wizytami w sądzie. Szkoda mi było policjanta który już na samą myśl że się nie przyznam był w stersie, zaczął grzebać w kodeksie, ale byłem na tyle pewny siebie, że dzwonił po kolegach itp. Zabawna sytuacja. Szanowni kierowcy, w takich sytuacjach wystarczy przytoczyć wyrok sądu w głośnej sprawie, gdy dwóch kolesiów po pijanemu potrąciło śmiertelnie kobietę i zbiegło z miejsca wypadku. Po kilku godzinach policja ich namierzyła i zamknęła. Jedem mówił że prowadził pierwszy, a drugi że prowadził drugi. Ekspertyzy nie ustaliły jednoznacznie kto siedział za kierownicą i sąd był bezradny gdyż nie można było wskazać sparwcy. Nie ma sprawcy nie ma kary. W tej sytuacji Temida musiała być ślepa. Identycznie jest w przypadku fotoradarów. Policjanci mogą sobie opowiadć historie z mchu i paproci , kierować sprawę do sądu,a w sądzie musi być sprawca, gdy tymczasem policja dostarcza piękną fotkę samochodu. Mój wyszedł pięknie,ale nie jestem pewien czy tego dnia o tej godzinie jechałem ja.Na zdjęciu widać słupek mojego auta. Sąd byłby bezradny, ale nasza elbląska polica ma dobre samopoczucie a źle ustawiony fotoradar strzela bezsensowne fotki, bo wielu tak jak ja nie ma czasu łazić po sądach dla 200 pln.
elbląski kierowca (2004.01.23)

info

0  
  0
Elbląg to miasto dla rowerzystów. Po większych miastach np. Poznań, warszawa, Trójmiasto głównymi arteriami przelotowymi jeździ 80-100 km/h. U nas postawili fotoradary. Zawsze kijek. A gdzie marchewka??? Osobiście lubię szybką jazdę tylko gdzie bez łamania przepisów można poćwiczyć??
załamany (2004.01.24)

info

0  
  0
Można lepiej odśnieżyć ulice.
wielbiciel służb miejskich (2004.01.24)

info

0  
  0
no tak GOŁĘBNIKI potrzebna rzecz .................. ale niektórzy jeżdżą tak szybko ze nie wiadomo w którą stronę pomknęli... buehehehhe
twEEty (2004.01.26)

info

0  
  0
a moim zdaniem fotoradary sa niepotrzebne,i tak wszyscy jezdza jak chca, a glupiemu radosc. i tak radary lapia dopiero od 70 km/h. na pilsudskiego przejezdzam 60 i nigdy nie dostalem mandatu.
Romek (2004.02.07)

info

0  
  0
Ja tez mam fotorada,ale w ogródku. Mojemu psu robi zdjecia jak wydala z siebie toxyny.przeciez zamiast tyvh drogich radarów mozna postawic policjanta z Siemensem S55 z dolaczanym cyfrowym aparatem (1 zl netto-IDEA).
comer22 (2004.02.07)

info

0  
  0
I CO Z TEGO- CI CO JEŻDŻĄ 120 I WIĘCEJ JEŻDZĄ NADAL.. I PEWNIE JESZCZE DŁUGO BĘDĄ JEZDZIĆ.POZDRAEWIAM .
MNIEJSZA PREDKOSC (2004.02.07)

info

0  
  0
to nie radary ograniczaja predkosc kierocow! a dziory (jak studnie) na jezdniach!!!
kierowca (2004.02.18)

info

0  
  0