UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nowy fotoradar na ulicy robotniczej skrzyżowanie z jaśminową :PPP hehe niedługo policja już nie bedzie jeżdziła na nową holandię coś zjeść (i tak mądrzy ludzie wiedzą co mówię)!!!
adam
nowy fotoradar na ulicy robotniczej skrzyżowanie z jaśminową :PPP hehe niedługo policja już nie bedzie jeżdziła na nową holandię coś zjeść (i tak mądrzy ludzie wiedzą co mówię)!!!
adam