UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nowy fotoradar na ulicy robotniczej skrzyżowanie z jaśminową :PPP hehe niedługo policja już nie bedzie jeżdziła na nową holandię coś zjeść (i tak mądrzy ludzie wiedzą co mówię)!!!

adam

Anuluj