UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pozdrowienia dla Pani Naczelnik z Wydzialu Dróg UM w Elblągu. Informuje o dziurach na ulicy Łódzkiej i o autobusach które aby je ominąć wjeżdżają na chodnik w kilku miejscach. Proponuję też przechadzkę po opadach deszczu.........w pelerynie i gumakach. Może także ograniczenie do 40km/h i do 3,5t nie dotyczące autobusów warte byłoby przemyślenia?

mieszkaniec