32
10.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To takie typowe dla naszego miasta aby wszędzie szukać dziury. Ktoś się natrudzi zorganizuje coś dla ludzi i jak widać po frekwencji coś dobrego. Jako że był to rajd to każdy jechał sobie jak chciał. Można było sobie pojechać i pogadać z turystami, można było spróbować sił z trenującymi amatorami. Super zabawa dla wszystkich. Jednak nie, skoro wszyscy komentujący obrzucają się błotem. A taki pacemaker i mocarniejszy lamentują, że są słabi i ktoś ich wyprzedził, chyba zapomnieli, że to nie wyścig i nie ma znaczenia którym się przyjechało a ważne, że się pojechało w tej fajnej imprezie. Przypomnę jeszcze, że na przejażdżce rowerowej z prezydentem Nowaczykiem też znaleźli się malkontenci co im prezydent za szybko jechał. No chyba, że on też jest z ekipy pana W.
słaby jestem (2012.09.11)

info

0  
  0
Wpisowe było, ale cała kasa poszła na Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Onkologii w Elblągu. Gdyby osoby, które to komentują były na rajdzie to by wiedziały. Ehhh, najlepiej tylko komentować nie wiedząć tak na prawdę co. .. .
(2012.09.11)

info

0  
  0
Jak zawsze my Polacy uwielbiamy taplać się w bagnie kłamstw, obelg i labiedzenia, że to źle tamto jeszcze gorzej. Ludzie !!!!! kto nie chce niech nie jedzie, niech potem nie pieprzy głupot, jak tak bardzo komuś zależało na tym medalu mógł dojechać ostatni bo własnie za ostatnie miejsce też dawali, rajd srajd wyścig czy inne pierdu pierdu kogo to obchodzi ??? każdy NORMALNY rowerzysta pojechał żeby miło spędzić czas, jak ktoś ma kompleksy to zawsze będzie mu źle. ps dostałem medal w drodze losowania jak komuś tak bardzo zależy niech poda maila napisze do niego i mu ten medal oddam.
Piotr123 (2012.09.11)

info

0  
  0
Jak to nie jest wyścig to dlaczego są nagradzani tylko Ci którzy przyjadą pierwsi. Rajd raczej nie jest dla medali, i chodzi o to żeby wszyscy dojechali i byli pierwszymi. Zawodowcy nie powinni być brani do klasyfikacji, bo kto ma szanse z nimi wygrać. Tak samo jest w innych kategoriach np. bieg Piekarczyka jaki amator ma szansę wygrać z zawodowcem który nie przyjeżdża biegać tylko wygrać, wstyd dla organizatorów. Trzeba zmienić zasady organizowania żeby każdy miał szansę coś wygrać.
(2012.09.11)

info

0  
  0
Rewelacja. .. przejazd samochodem przez ul. Ogólną TOTALNA PORAŻKA. Następnym razem wypadałoby jakieś ulotki czy inne h. .muje porozwieszać, bo nie każdy śledzi w internecie harmonogram takowych imprez.
dziękuje i do widzenia (2012.09.11)

info

0  
  0
Niestetyty jak to mówią, jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził, ludzie z braku zajęcia, z zazdrości piszą bzdetne komentarze, czy ktoś wie jakie są koszty takiej imprezy, a symboliczne nagrody dla ostatnich i pierwszych są miłym akcentem, pewnego rodzaju dowartościowaniem. Impreza przednia, możliwość spędzenia miłej i pożytecznej imprezy. Przejechałam małą trasę, jestem zupełną amatorka, ale wybieram się i za rok choćby wpisowe było nawet i 50 zł, bo nie o to tutaj chodzi, a wy nie piszcie bzdur, tylko zróbcie coś pożytecznego.
elcia624 (2012.09.11)

info

0  
  0
Kilka fotek znajdziecie na ESR - http://www.bikerelblag.hg.pl
Darecki ESR (2012.09.11)

info

0  
  0
Ooo A.Bugajny buzka
Czytelnik_MOBI_19220 (2012.09.12)

info

0  
  0
Panie oficerze rowerowy proszę zwrócić uwagę na wypisane komentarze i wziąć je do serca!!! To nie był rajd ale wyścig!!!!! Chora elbląska rywalizacja!!! I za czym to? Za kiełbasą wyborczą i piwem?! Pan oficer musi się wykazać "sukcesem" przed G>N>! Jak elblążanie mają się relaksować na takim "rajdzie", jak cieszyć się ze "wspólnej, integracyjnej" jazdy? To jest spotkanie towarzyskie kółeczka wzajemnej adoracji - w nim bierze udział nie elblążanin a TESTOSTERON!!! Zaraz pojawią się wpisy "swoich" ludzi by odwrócić uwagę czytających. Ale taka jest prawda o rajdach organizowanych przez tę grupę. .. Ale SNOB zawsze do nich dołączy:)
aktywna rowerzystka (2012.09.12)

info

0  
  0
do Aktywna_rowerzystka. Ja Cię bardzo przepraszam, ale czytaj ze rozumieniem - gdzie tam jest napisane, że oficer rowerowy to organizował ?? A jak rajd się nie podobał to mogłaś w nim nie startować - proste !!!
(2012.09.12)

info

0  
  0