UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wpisowe było, ale cała kasa poszła na Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Onkologii w Elblągu. Gdyby osoby, które to komentują były na rajdzie to by wiedziały. Ehhh, najlepiej tylko komentować nie wiedząć tak na prawdę co. .. .