UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestetyty jak to mówią, jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził, ludzie z braku zajęcia, z zazdrości piszą bzdetne komentarze, czy ktoś wie jakie są koszty takiej imprezy, a symboliczne nagrody dla ostatnich i pierwszych są miłym akcentem, pewnego rodzaju dowartościowaniem. Impreza przednia, możliwość spędzenia miłej i pożytecznej imprezy. Przejechałam małą trasę, jestem zupełną amatorka, ale wybieram się i za rok choćby wpisowe było nawet i 50 zł, bo nie o to tutaj chodzi, a wy nie piszcie bzdur, tylko zróbcie coś pożytecznego.
elcia624