UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To takie typowe dla naszego miasta aby wszędzie szukać dziury. Ktoś się natrudzi zorganizuje coś dla ludzi i jak widać po frekwencji coś dobrego. Jako że był to rajd to każdy jechał sobie jak chciał. Można było sobie pojechać i pogadać z turystami, można było spróbować sił z trenującymi amatorami. Super zabawa dla wszystkich. Jednak nie, skoro wszyscy komentujący obrzucają się błotem. A taki pacemaker i mocarniejszy lamentują, że są słabi i ktoś ich wyprzedził, chyba zapomnieli, że to nie wyścig i nie ma znaczenia którym się przyjechało a ważne, że się pojechało w tej fajnej imprezie. Przypomnę jeszcze, że na przejażdżce rowerowej z prezydentem Nowaczykiem też znaleźli się malkontenci co im prezydent za szybko jechał. No chyba, że on też jest z ekipy pana W.

słaby jestem