UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestetyty jak to mówią, jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził, ludzie z braku zajęcia, z zazdrości piszą bzdetne komentarze, czy ktoś wie jakie są koszty takiej imprezy, a symboliczne nagrody dla ostatnich i pierwszych są miłym akcentem, pewnego rodzaju dowartościowaniem. Impreza przednia, możliwość spędzenia miłej i pożytecznej imprezy. Przejechałam małą trasę, jestem zupełną amatorka, ale wybieram się i za rok choćby wpisowe było nawet i 50 zł, bo nie o to tutaj chodzi, a wy nie piszcie bzdur, tylko zróbcie coś pożytecznego.
elcia624