UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie oficerze rowerowy proszę zwrócić uwagę na wypisane komentarze i wziąć je do serca!!! To nie był rajd ale wyścig!!!!! Chora elbląska rywalizacja!!! I za czym to? Za kiełbasą wyborczą i piwem?! Pan oficer musi się wykazać "sukcesem" przed G>N>! Jak elblążanie mają się relaksować na takim "rajdzie", jak cieszyć się ze "wspólnej, integracyjnej" jazdy? To jest spotkanie towarzyskie kółeczka wzajemnej adoracji - w nim bierze udział nie elblążanin a TESTOSTERON!!! Zaraz pojawią się wpisy "swoich" ludzi by odwrócić uwagę czytających. Ale taka jest prawda o rajdach organizowanych przez tę grupę. .. Ale SNOB zawsze do nich dołączy:)

aktywna rowerzystka

Anuluj