32
10.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zwróćcie uwagę kto organizował. .. .my nie chcemy Rozwoju Onkologii w Elblągu!!! Zmieńcie nazwę bo skóra cierpnie! Nasz jęz. polski jest taki kwiecisty.
na zdrowie elblążanom (2012.09.12)

info

0  
  0
Przepraszam ale czy "aktywna rowerzystka" przyjechała ostatnia? Bo jeśli nie, to dla tych co przyjechali za nią też jechała za szybko i zrobiła sobie wyścig.
multimedalista (2012.09.12)

info

0  
  0