A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zwróćcie uwagę kto organizował. .. .my nie chcemy Rozwoju Onkologii w Elblągu!!! Zmieńcie nazwę bo skóra cierpnie! Nasz jęz. polski jest taki kwiecisty.
Przepraszam ale czy "aktywna rowerzystka" przyjechała ostatnia? Bo jeśli nie, to dla tych co przyjechali za nią też jechała za szybko i zrobiła sobie wyścig.