UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To takie typowe dla naszego miasta aby wszędzie szukać dziury. Ktoś się natrudzi zorganizuje coś dla ludzi i jak widać po frekwencji coś dobrego. Jako że był to rajd to każdy jechał sobie jak chciał. Można było sobie pojechać i pogadać z turystami, można było spróbować sił z trenującymi amatorami. Super zabawa dla wszystkich. Jednak nie, skoro wszyscy komentujący obrzucają się błotem. A taki pacemaker i mocarniejszy lamentują, że są słabi i ktoś ich wyprzedził, chyba zapomnieli, że to nie wyścig i nie ma znaczenia którym się przyjechało a ważne, że się pojechało w tej fajnej imprezie. Przypomnę jeszcze, że na przejażdżce rowerowej z prezydentem Nowaczykiem też znaleźli się malkontenci co im prezydent za szybko jechał. No chyba, że on też jest z ekipy pana W.

słaby jestem

Anuluj