UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wpisowe było, ale cała kasa poszła na Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Onkologii w Elblągu. Gdyby osoby, które to komentują były na rajdzie to by wiedziały. Ehhh, najlepiej tylko komentować nie wiedząć tak na prawdę co. .. .