UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zawsze my Polacy uwielbiamy taplać się w bagnie kłamstw, obelg i labiedzenia, że to źle tamto jeszcze gorzej. Ludzie !!!!! kto nie chce niech nie jedzie, niech potem nie pieprzy głupot, jak tak bardzo komuś zależało na tym medalu mógł dojechać ostatni bo własnie za ostatnie miejsce też dawali, rajd srajd wyścig czy inne pierdu pierdu kogo to obchodzi ??? każdy NORMALNY rowerzysta pojechał żeby miło spędzić czas, jak ktoś ma kompleksy to zawsze będzie mu źle. ps dostałem medal w drodze losowania jak komuś tak bardzo zależy niech poda maila napisze do niego i mu ten medal oddam.
Piotr123