UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak to nie jest wyścig to dlaczego są nagradzani tylko Ci którzy przyjadą pierwsi. Rajd raczej nie jest dla medali, i chodzi o to żeby wszyscy dojechali i byli pierwszymi. Zawodowcy nie powinni być brani do klasyfikacji, bo kto ma szanse z nimi wygrać. Tak samo jest w innych kategoriach np. bieg Piekarczyka jaki amator ma szansę wygrać z zawodowcem który nie przyjeżdża biegać tylko wygrać, wstyd dla organizatorów. Trzeba zmienić zasady organizowania żeby każdy miał szansę coś wygrać.