UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to nie jest wyścig to dlaczego są nagradzani tylko Ci którzy przyjadą pierwsi. Rajd raczej nie jest dla medali, i chodzi o to żeby wszyscy dojechali i byli pierwszymi. Zawodowcy nie powinni być brani do klasyfikacji, bo kto ma szanse z nimi wygrać. Tak samo jest w innych kategoriach np. bieg Piekarczyka jaki amator ma szansę wygrać z zawodowcem który nie przyjeżdża biegać tylko wygrać, wstyd dla organizatorów. Trzeba zmienić zasady organizowania żeby każdy miał szansę coś wygrać.


Anuluj