UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do Aktywna_rowerzystka. Ja Cię bardzo przepraszam, ale czytaj ze rozumieniem - gdzie tam jest napisane, że oficer rowerowy to organizował ?? A jak rajd się nie podobał to mogłaś w nim nie startować - proste !!!