UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do Aktywna_rowerzystka. Ja Cię bardzo przepraszam, ale czytaj ze rozumieniem - gdzie tam jest napisane, że oficer rowerowy to organizował ?? A jak rajd się nie podobał to mogłaś w nim nie startować - proste !!!


Anuluj