49
15.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
taniej wyjdzie puścić tramwaj szynowy dwa razy dziennie z Kadyn do Tolkmicka ale to tak na marginesie.
(2012.08.15)

info

0  
  0
Zaraz. .. Przeciez mamy dwa szynobusy, ktore sa własnością Elbląga a stacjonują w Olsztynie. Zabrać Olsztynowi i uruchomić. .. Kolej Nadlewowa naszymi szynobusami po trasie Elbląg-Tolkmicko-Braniewo i z powrotem. Proste?
pociąg do przyszłosci (2012.08.15)

info

0  
  0
Turyści błądzą!! Dwa razy w ciągu dnia pytali o drogę do KADYN tj. -przepraszam jak dojechać do Kadyn bo przecież jest tak blisko a ja nie chcę robić ponownie 30 KM???? I co ja na to???? Jedzie pani prosto i nie patrzy na znaki :))) -dziękuję b. dziękuję
Mieszkaniec Tolkmicka (2012.08.16)

info

0  
  0
Były konsultacje społeczne przed rozpoczęciem całej inwestycji, kto nie był, niech się teraz nie wypowiada. Jeśli chodzi o ruch wahadłowy-w taki sposób remont trwałby 4 lata, a nie 2-tak jak jest to planowane. Sensowne objazdy mają być zapewnione więc miejmy nadzieję że przetrwamy tę dezorganizację. Ja się osobiście bardzo cieszę z faktu, że w końcu będziemy mieli nową drogę.
Mieszkanka Tolkmicka (2012.08.16)

info

0  
  0
Na zdjęciu widać w pierwszym rzędzie tatusia i synusia, dwóch nieuczciwych firmy FPHU Darex, którzy nie płacą swoim kierowcom pensji. Dorobkiewicze na cudzej ciężkiej pracy bo jak można inaczej takich nazwać, zresztą znani z tego procederu Państwowej Inspekcji Pracy. Dziwne tylko, że nikt tymi osobnikami się jeszcze nie zajął, dokładnie podobna sytuacja jak z parabankiem Amber Gold, czyli oszuści mają się dobrze w Polsce i że tacy chodzą jeszcze na wolności!!!
poszkodowany z wielu takich (2012.08.16)

info

0  
  0
. .. ciekawe, jak ten "koncern" chce wybudowaćtą drogę, skoro wygrał -jak zwykle- po najniższej cenie przetarg, nie mają pewnie jeszcze podwykonawcy (który pewnie po paru miesiącach zostanie puszczony z torbami (?) - stały numer ostatnio na budowach GDDKiA) a sami nic nie zrobią, bo ten "koncern" tutaj to ledwie biuro z ~10 osobami, która ma wszystko zorganizować [czyt. znaleźć lokalne firmy, które to zrobią za bezcen, po czym zgarnąć całą śmietankę, płacąc to co zostanie (niewiele) podwykonawcom - szczególnie na początku, żeby stworzyć wrażenie, że wszystko jest w porządku]. Ciekawi? Sami poszukajcie w necie, co można znaleźć o enigmatycznej: Grupa Kapitałowa Cargo. Coś mi się wydaje, że ta budowa stanie się kolejnym przekrętem/aferą, i będzie pewnie obsówa czasowa - nie mam żadnych "tajnych informacji" o tym, oceniam tylko ogólnodostępne i logiczne fakty.
kierowca drogowca (2012.08.16)

info

0  
  0
Będziecie musieli jakoś sobie poradzić. Droga wymaga remontu a objazdy są. Chociaż dłuższe ale są. Wiec już tak nie narzekajcie a uzbrójcie się w anielską cierpliwość. Wszyscy chcą remontów rozbudowy dróg, miast, wsi, ale nikt nie chce później akceptować danych zmian. Nie jesteście całkowicie "odcięci od świata" możecie przejechać więc było zgłaszać obiekcje na spotkaniach podczas robienia projektów a nie jak już wszystko zostało zatwierdzone.
(2012.08.16)

info

0  
  0
N. E. B. o. m ciągle żle:-(
(2012.08.16)

info

0  
  0
Cały czas sie zastanawiam. .jak Suchacz będzie dojeżdżał do Elbląga jak bedą robić mostek między Kadynami a Tolkmickiem
mrr (2012.08.16)

info

0  
  0
Ale mnie część komentarzy bawi :) "Macie objazd dłuższy ale macie", "chcieliście remont drogi, a narzekacie". Zastanawiam się czy osoba, która postanowiła wydać Publiczne czyli NASZE pieniądze była chociaż raz na tej drodze bo bardzo w to wątpię :) to po pierwsze, a po drugie jak można nazwać objazd "dłuższym" gdy ten wynosi 600% tego co trzeba było przejechać do tej pory? Jak w ogóle można taki przejazd zaplanować? Koszty dodatkowego przejazdu przez rzeczkę? To powinien być koszt wliczony w "zapewnienie bezpiecznego przejazdu służbom ratowniczym i okolicznym mieszkańcom na czas trwania remontu" o czym zapewniali politycy, pociągnąć z ich kieszeni ot co.
bigT (2012.08.17)

info

0  
  0