UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
. .. ciekawe, jak ten "koncern" chce wybudowaćtą drogę, skoro wygrał -jak zwykle- po najniższej cenie przetarg, nie mają pewnie jeszcze podwykonawcy (który pewnie po paru miesiącach zostanie puszczony z torbami (?) - stały numer ostatnio na budowach GDDKiA) a sami nic nie zrobią, bo ten "koncern" tutaj to ledwie biuro z ~10 osobami, która ma wszystko zorganizować [czyt. znaleźć lokalne firmy, które to zrobią za bezcen, po czym zgarnąć całą śmietankę, płacąc to co zostanie (niewiele) podwykonawcom - szczególnie na początku, żeby stworzyć wrażenie, że wszystko jest w porządku]. Ciekawi? Sami poszukajcie w necie, co można znaleźć o enigmatycznej: Grupa Kapitałowa Cargo. Coś mi się wydaje, że ta budowa stanie się kolejnym przekrętem/aferą, i będzie pewnie obsówa czasowa - nie mam żadnych "tajnych informacji" o tym, oceniam tylko ogólnodostępne i logiczne fakty.
kierowca drogowca