UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Turyści błądzą!! Dwa razy w ciągu dnia pytali o drogę do KADYN tj. -przepraszam jak dojechać do Kadyn bo przecież jest tak blisko a ja nie chcę robić ponownie 30 KM???? I co ja na to???? Jedzie pani prosto i nie patrzy na znaki :))) -dziękuję b. dziękuję

Mieszkaniec Tolkmicka