UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaraz. .. Przeciez mamy dwa szynobusy, ktore sa własnością Elbląga a stacjonują w Olsztynie. Zabrać Olsztynowi i uruchomić. .. Kolej Nadlewowa naszymi szynobusami po trasie Elbląg-Tolkmicko-Braniewo i z powrotem. Proste?

pociąg do przyszłosci