UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Były konsultacje społeczne przed rozpoczęciem całej inwestycji, kto nie był, niech się teraz nie wypowiada. Jeśli chodzi o ruch wahadłowy-w taki sposób remont trwałby 4 lata, a nie 2-tak jak jest to planowane. Sensowne objazdy mają być zapewnione więc miejmy nadzieję że przetrwamy tę dezorganizację. Ja się osobiście bardzo cieszę z faktu, że w końcu będziemy mieli nową drogę.

Mieszkanka Tolkmicka

Anuluj