UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Były konsultacje społeczne przed rozpoczęciem całej inwestycji, kto nie był, niech się teraz nie wypowiada. Jeśli chodzi o ruch wahadłowy-w taki sposób remont trwałby 4 lata, a nie 2-tak jak jest to planowane. Sensowne objazdy mają być zapewnione więc miejmy nadzieję że przetrwamy tę dezorganizację. Ja się osobiście bardzo cieszę z faktu, że w końcu będziemy mieli nową drogę.
Mieszkanka Tolkmicka