UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będziecie musieli jakoś sobie poradzić. Droga wymaga remontu a objazdy są. Chociaż dłuższe ale są. Wiec już tak nie narzekajcie a uzbrójcie się w anielską cierpliwość. Wszyscy chcą remontów rozbudowy dróg, miast, wsi, ale nikt nie chce później akceptować danych zmian. Nie jesteście całkowicie "odcięci od świata" możecie przejechać więc było zgłaszać obiekcje na spotkaniach podczas robienia projektów a nie jak już wszystko zostało zatwierdzone.


Anuluj