UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na zdjęciu widać w pierwszym rzędzie tatusia i synusia, dwóch nieuczciwych firmy FPHU Darex, którzy nie płacą swoim kierowcom pensji. Dorobkiewicze na cudzej ciężkiej pracy bo jak można inaczej takich nazwać, zresztą znani z tego procederu Państwowej Inspekcji Pracy. Dziwne tylko, że nikt tymi osobnikami się jeszcze nie zajął, dokładnie podobna sytuacja jak z parabankiem Amber Gold, czyli oszuści mają się dobrze w Polsce i że tacy chodzą jeszcze na wolności!!!

poszkodowany z wielu takich

Anuluj