UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale mnie część komentarzy bawi :) "Macie objazd dłuższy ale macie", "chcieliście remont drogi, a narzekacie". Zastanawiam się czy osoba, która postanowiła wydać Publiczne czyli NASZE pieniądze była chociaż raz na tej drodze bo bardzo w to wątpię :) to po pierwsze, a po drugie jak można nazwać objazd "dłuższym" gdy ten wynosi 600% tego co trzeba było przejechać do tej pory? Jak w ogóle można taki przejazd zaplanować? Koszty dodatkowego przejazdu przez rzeczkę? To powinien być koszt wliczony w "zapewnienie bezpiecznego przejazdu służbom ratowniczym i okolicznym mieszkańcom na czas trwania remontu" o czym zapewniali politycy, pociągnąć z ich kieszeni ot co.
bigT