UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cały czas sie zastanawiam. .jak Suchacz będzie dojeżdżał do Elbląga jak bedą robić mostek między Kadynami a Tolkmickiem

mrr

Anuluj