UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały czas sie zastanawiam. .jak Suchacz będzie dojeżdżał do Elbląga jak bedą robić mostek między Kadynami a Tolkmickiem
mrr
Cały czas sie zastanawiam. .jak Suchacz będzie dojeżdżał do Elbląga jak bedą robić mostek między Kadynami a Tolkmickiem
mrr