A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bezmyślność i głupota. Wszyscy rozsądni ludzie domagają się modernizacji i budowy nowych dróg wiedząc że tylko nowe drogi przyczynią sie do rozwoju ich gmin i miejscowości. Ręce opadają jak się słyszy argumenty które są czystą prywatą i nie biorą pod uwagę dobra społecznego. Ale na szczęscie drogi są własnością państwa i madrzejsi będą decydować o tych inwestycjach.
Zabrać natychmiast wszystkjie zasiłki w tym rejonie i pobudować za nie skróty i mosty dla wygody mieszkańców tego rejonu.
My mieszkańcy nie narzekamy, bo jak żyję tu całe 30 lat, to będzie w końcu nowa droga bez dziur co 30 cm. I temu chwała. Chcielibyśmy jednak uzyskiwać jakieś informacje, bo to prawda, że są znaki informacyjne z treścią "objazd", ale co z tego, skoro jadę rano normalnie do pracy a z powrotem objazdem przez Rangóry - bo tamtędy się da na skróty, dojeżdżam do DPS-u i. .. niespodzianka, muszę wracać do Próchnika, bo dzisiaj droga jest już zamknięta na tym odcinku:( Nadto jechać przez Łęcze i nadrabiać wiele km. To nie jest zabawne, nikt mi nie zwróci kosztów podróży i czasu. Skoro info o zlocie motorowym może być wywieszone przed Tolkmickiem, to ktoś mógłby choćby sprayem na prześcieradle napisać info dla zamieszkałych na temat odcinka zamkniętej drogi.
co robi na zdjeciu piekarz i jego syn rumunski pseudo przewoznik co tylu kierowcow wykrecil na kase !!!!????
Tylko demokracja bezpośrednia daje wyniki, reszta to pic na wodę, i nie ma to nic wspólnego z długo oczekiwanymi remontami. Gdyby demokracja bezpośrednia tu kiedykolwiek istniała - już dawno mielibyśmytu fajne lokalne drogi. Jesli nie -odwołalibyśmy radę miasta, lub zagrozili jej votum nieufności - i od razu zaczęliby działać. Jakie to proste. Popatrzcie na kraje typu Szwajcaria, Islandia - to tam właśnie tak działa, i ludzie rządzą się sami, bo nie chcą być stadem owiec.
http://wolnemedia.net/gospodarka/banki-gorsze-niz-parabanki/ tak wygląda świat. Otwórzcie oczy owieczki...
Akurat mieszkam w Tolkmicku i ta droga jeździłam do pracy. Wiec nadal podtrzymuje moje zdanie, ze ważne, że robia drogę. Lepiej było tłuc się dziurami? Wiec drogi bigT ciesze sie, że w ogolę remontują.
Na jaką partię zagłosujesz?
http://sonda.hanzo.pl/sondy,165908,7SX4.html
Na parkingu w Nadbrzeżu jest już duża chałda zebranego starego asaltu z drogi. materiał na objazdy już jest. A oprócz głównego mostka między Tolkmickiem a Kadynami, po lewej i po prawej są mostki nad strumykiem nie dalej jak 200m. Kto mieszka na miejscu, ten dobrze wie, że to newralgiczne miejsce, bo między Kadynami i Tolkmickiem jest bardzo natężony ruch lokalny. Przerwanie tego ruchu niesie poważne konsekwencje gospodarcze i społeczne.
A kto da głowę, że tak bezmyślny objazd nie przyniesie ofiar w ludziach?. .. że parę osób nie straci pracy. .. że jakiś przedsiębiorca nie zbankrutuje?
Drogą przez Pagórki nie wyminiesz jesli niemal nie zatrzymasz się. Droga z Pogrodzia do Tolkmicka to dziury takie że można koła zgubić.
Oczywiście gdy mieszkam w Kadynach, to co mnie obchodzi, że na sląsku remontują i zamykają drogi i są protesty. Część wpisów dowodzi, że nie rozumie się lokalnych problemów.
Podobno mamy kolej nadzalewową