UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Będziecie musieli jakoś sobie poradzić. Droga wymaga remontu a objazdy są. Chociaż dłuższe ale są. Wiec już tak nie narzekajcie a uzbrójcie się w anielską cierpliwość. Wszyscy chcą remontów rozbudowy dróg, miast, wsi, ale nikt nie chce później akceptować danych zmian. Nie jesteście całkowicie "odcięci od świata" możecie przejechać więc było zgłaszać obiekcje na spotkaniach podczas robienia projektów a nie jak już wszystko zostało zatwierdzone.