UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Turyści błądzą!! Dwa razy w ciągu dnia pytali o drogę do KADYN tj. -przepraszam jak dojechać do Kadyn bo przecież jest tak blisko a ja nie chcę robić ponownie 30 KM???? I co ja na to???? Jedzie pani prosto i nie patrzy na znaki :))) -dziękuję b. dziękuję

Mieszkaniec Tolkmicka

Anuluj