A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic się nie stało !Concordia nic się nie stało ! Pierwsze koty za płoty. Zapłaciliśmy frycowe, teraz już będzie tylko lepiej. Nie wiem też o co ten spór ilu było kibiców. Biletów sprzedano na ten mecz 631,więc było nas około 700.A kibice Olimpii niech się tak nie cieszą, bo uciszymy ich w meczu derbowym.
jestem byłm zawodnikiem Olimpii i kibicem piłki nożnej ale nie rozumiem złośliwości naszych rodzimych " kibiców" jak można być takim idiota i złośliwcem że by na meczu kibicować przeciwko drużynie z własnego miasta zeciwko chłopcom którzy są wychowankami lego Kochanego klubu Olimia Elbląg" która laske na nich wywaliła Jesteście pomyleńcami i tyle Conca brawo zmam sytuacje i podejście Pana Prezydenta do spraw finansowania tego klubu Tak nie robi opiekun i przedstawiciel ludności swojego miasta i mam glęboką nadzieje że ta kadencja pana wykończy politycznie ja na Pana nie głosowałem i teraz mam czyste sumienie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Szymon cienias jesteś drugi raz Co ten Boros wyprawia ten facet jest niepewny na tym stoperku wali samobuje Lipa cały zespół oral a tu nóż w plecy od swojaka i jak sie teraz czujesz
do marszten:
ale z ciebie (specjalnie z małej) palant. Szymon nie przejmuj się takie bramki się zdarzają i to nie w takich meczach
Do Elblag 68 i pozostalych o czym wy ludzie piszecie, jakie pieniadze. W tym miescie nie ma miejsca na 3 kluby pilkarskie, tylko taki zarzut mozna postawic prezydentowi. No chyba, ze 1 miejski i 2 prywatne, to prosze bardzo nawet 5-6 moze byc. Ale miasto nie powinno lozyc na wszystkich, bo mamy poziom szuwarowo-bagiennej ligi, a gdyby akcent polozyc jasno na 1 klub, to moglibysmy pomyslec o czyms zdecydowanie wyzej. Slonie mialy swoje piec minut i basta. Dzieki Sloninie i jego ekipie doszli tu gdzie sa i mysle ze wystarczy. To zrozumiale, ze sa animozje pomiedzy klubami z tego samego miasta, tak jest po prostu na calym swiecie, ale skad wy to macie wiedziec, jak nosa nie wytkneliscie poza stadion przy krakusa, a teraz Agrykola 8.Tak po prostu jest i trzeba to przyjac. Dlatego duze brawa za wczorajszy doping dla Stalowki od kibicow z Elblaga. Gdybym mogl wspomoglbym ich z calych sil. Lansowanie za kase z ukladu miejskiego, finansowanie zabawy pana Mirka z rodzina i paroma zausznikami, ma sie nijak do strategicznych celow miasta, jego promocji. Slonie pokazaly wczoraj jak potrafia, a raczej nie potrafia grac w pilke i najlepszym podsumowaniem jest stracony gol w takich okolicznosciach. Od dawna wiadomo, ze kradzione nie tuczy. Pamietajcie o tym moi mili. Pozdrawiam serdecznie. Sympatyk Olimpii Elblag.
Na żadnym zdjęciu nie ma pokazanej trybuny prostej. .. czyżby dlatego że na meczach condomii świeci pustkami?????; )
do sympatyk OE: a jakież to strategiczne cele miasta współrealizuje Olimpia Elbląg? pomóż mi policzyć korzyści i bilans wydania w zeszłym sezonie 180.000zł na "promocję Elbląga w rozgrywkach I ligi piłki nożnej" - może grą i postawą na boisku klub wypromował miasto czy może bardziej nieudolną polityką transferową?
Wszyskie kluy sportowe są stowarzyszeniami, a nie spółkami miejskimi - dlatego też każdemu z nich - zależnie od osiąganych efektów (np. grania w określonej lidze) - należą się z kasy miasta określone środki. Stadion na A8,podobnie jak przy Krakusa, Skrzydlatej - też są miejskie.
Nie dziwię się Olimpii, że martwi się teraz o podział środków, gdy w mieście pojawiają się kluby na takim samym poziomie. Szkoda, że ostatni sezon "promowali" miasto tak słabiutko.
Żenujący jest poziom kibolstwa w Polsce, w Elblągu zresztą też: wulgaryzmy, bluzgi itp. - taki mały kryminałek.
Inwestowanie w sport - tak! Na kluby sportowe z infrastrukturą i szkółkami z prawdziwego zdarzenia. Na igrzyska dla bandy 50 trologdytów - szkoda kasy i energii - wszystko wezmą, a w zamian nie oddadzą niczego, oprócz następnych roszczeń.
Cześć! Bylem na meczu. Poszedłem z czystej ciekawości i muszę przyznać bez napinania, że było około 500 osób. W tym około 50 kibiców ze Stalowej Woli. Muszę przyznać, że byłem baaaardzo miło zaskoczony. Czyżby to oznaczało, że i CONCORDIA ma swoich fanów? Cieszę się niezmiernie, choć wiem, że kibice "dumy" Elbląga choć nie byli to i tak będą pisali, że tylu nie było. A BYŁO WŁAŚNIE.
kogo to obchodzi ilu bylo kibicow?niech bedzie nawet i 800 w tym 500ludzi z concordii dzieci i 100z olimpii; ) zobaczycie ilu nas bedzie z korona i bilet po 10-20-30zlotych a nie po 2-4zlote! zobaczycie porzadny doping i prawdziwa pilke nozna i awans do 1/8 i potem liga eurpejska