UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jestem byłm zawodnikiem Olimpii i kibicem piłki nożnej ale nie rozumiem złośliwości naszych rodzimych " kibiców" jak można być takim idiota i złośliwcem że by na meczu kibicować przeciwko drużynie z własnego miasta zeciwko chłopcom którzy są wychowankami lego Kochanego klubu Olimia Elbląg" która laske na nich wywaliła Jesteście pomyleńcami i tyle Conca brawo zmam sytuacje i podejście Pana Prezydenta do spraw finansowania tego klubu Tak nie robi opiekun i przedstawiciel ludności swojego miasta i mam glęboką nadzieje że ta kadencja pana wykończy politycznie ja na Pana nie głosowałem i teraz mam czyste sumienie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Elbląg 68