UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do sympatyk OE: a jakież to strategiczne cele miasta współrealizuje Olimpia Elbląg? pomóż mi policzyć korzyści i bilans wydania w zeszłym sezonie 180.000zł na "promocję Elbląga w rozgrywkach I ligi piłki nożnej" - może grą i postawą na boisku klub wypromował miasto czy może bardziej nieudolną polityką transferową?