UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cześć! Bylem na meczu. Poszedłem z czystej ciekawości i muszę przyznać bez napinania, że było około 500 osób. W tym około 50 kibiców ze Stalowej Woli. Muszę przyznać, że byłem baaaardzo miło zaskoczony. Czyżby to oznaczało, że i CONCORDIA ma swoich fanów? Cieszę się niezmiernie, choć wiem, że kibice "dumy" Elbląga choć nie byli to i tak będą pisali, że tylu nie było. A BYŁO WŁAŚNIE.
obiektywnym okiem:)