41
04.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zamiast cieszyć się, że w Elblągu jest drużyna, która może odbierać punkty zespołom walczącym o awans to "wielcy kibice Olimpii" i "wielcy znawcy piłki" wieszają psy na Conce. Każdy punkt zobyty przez Conce odbiera szanse awansu potencjalnym drużynom do awansu. Więc przestańcie trzepać pianę tylko trzeba wspomódz ich, niech walczą. Zobaczymy co pokaże Olimpia w tym sezonie, oby skorzystała z tego co ugra Conca.
elkicho (2012.08.05)

info

0  
  0
Olimpia w tym sezonie nie chce awansować, to raz. Dwa - faktycznie z taką grą to poodbierają punktów rywalom? Będą dostarczycielem, a spreżą się na dwa mecze w sezonie. Wiadomo z kim. HOWGH!
Winnetou (2012.08.05)

info

0  
  0
widzów jak zdaje się przeczytać a nie kibiców bo takowych concordia niema
ol (2012.08.05)

info

0  
  0
Elbląg 68 - masz dużo racji do momentu kiedy nie zaczynasz wywodu politycznego. Elbląg to nie tylko piłka nożna, a Prezydent ten czy inny to nie manager sportowy. Chcesz pomóc to znajdź dla tego zespołu dobrego sponsora! Płacę podatki nie po to żeby wspierać kopaczy. .. ulice, żłobki, przedszkola, komunikacja etc. a jak zostanie to więcej dla sportu :)
(2012.08.05)

info

0  
  0
źle przeczytałeś - JA JESTEM KIBICEM CONCORDII - i nie wstydzę się tego. Na meczu oczywiście bylem i na kolejnych też będę. Kibic to nie oznacza darcie japy.
conca_fun (2012.08.05)

info

0  
  0
Do Elbląg 68.Jak nie brałeś udziału w lokalnych wyborach. Oraz nie głosowałes na pana Nowaczyka. To znaczy że automatycznie zagłosowałeś na Słoninę. Wiec nie zabieraj w obecnej kadencji głosu na tematy bieżące Elblaga. Twój głos poszedł automatycznie na Słoninę. Z nim teraz łap kontakt i bajeruj o Modrzewinie i dwóch remontowanych jednoczesnie mostach. Bo to była w 100 % decyzja jego i jego zuszników za jego kadencji.
Piłka do ciecia drewna (2012.08.05)

info

0  
  0
Z tego co mówia działacze Concordii i piszą niektóremedia to Concordia ma dobre układy z Lechia Gd. W takim razie co stoi na przeszkodzie żeby gali za pół darmo w Gdansku na Traugutta. Wtedy nie bedzie niesnasek i niszczenia boiska przy A8.Podstawia w Elblagu dla swoich kibiców busa i bedzie gicio.
Mlexer (2012.08.06)

info

0  
  0
conca gra specjalnie na A8 zeby olimpii pokazac ze oni tez potrafia ale tylko 1sezon bo potem 3liga wita:) a do gdanska za drogo na transport
(2012.08.06)

info

0  
  0
do piłka do ciecia drzewa nie wiem skad masz te informacje że jak nie głosowalem na tego dziwaka to głosy nieoddanne zostały sklasyfikowane na jakiegos wiekowego komucha ktory przybił sie do fotela prezydenat dla twojej wiedzy detektywa zniżam sie do twego poziomu abyś mogł zrozumieć nie było kandydata na tyle wiarygodnego aby gościc na wyborach ale jeżeli twoja skromna opsoba zawitala na wyborach tylko po to aby komuszek stracil posadke to ok tylko tępe niedouczne gostki z jakiejś tam frakcji co probowali ukraśc księżyc i tak im si nie udało moga takie bzdury wypisywac jestś poproistu zflustrowanym potencjalnym CZŁONKIEM PIS PO PSL SLD lub jakiegos innego wynalazku strikte cztytaj Palikot. Prezydencik obecny i tak popłynie z rzeka wisłą do morza czekam z utensknieniem
Elblag1968 (2012.08.06)

info

0  
  0
a kiedy concordia gra teraz i gdzie?; )
4fun (2012.08.07)

info

0  
  0