UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nic się nie stało !Concordia nic się nie stało ! Pierwsze koty za płoty. Zapłaciliśmy frycowe, teraz już będzie tylko lepiej. Nie wiem też o co ten spór ilu było kibiców. Biletów sprzedano na ten mecz 631,więc było nas około 700.A kibice Olimpii niech się tak nie cieszą, bo uciszymy ich w meczu derbowym.
Concordiak