41
04.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie ilość widzów?????. .. .w każdym artykule po meczu Olimpii było napisane ile osób było. .. pusto na trybunach??hehe; )
(2012.08.04)

info

0  
  0
było około 400-500 osób razem z kibicami Stali
(2012.08.04)

info

0  
  0
400- 500 osób to twoje marzenie ogórku. Nie doczekanie. Jak chceż zobaczyc film video z trybun to moge tobie udostepnic. A nawet monitoring. Ha ha ha 400-500 osób. Dolicz jeszcze wszystkich ludzi z cmentarza i wszystkich działkowiczów z okolicy stadionu Olimpii to może trzystu osób sie doliczysz. Hahaha
nagrał (2012.08.04)

info

0  
  0
Jak chcecie spełnic swoje marzenia o dużej liczbie kibiców na stadionie Olimpii to przyjdzcie 11.08 to zobaczycie nie 400-500 tylko 4000 lub 5000 kibiców dumy Elbląga. Że dumy Elblaga to nikt tego nie zmieni dokładnie nikt ani władza ani działacze innych klubików ani żadni faryzeusze nikt poprostu nikt. W Elblagu tylko OLIMPIA ELBLĄG.
(2012.08.04)

info

0  
  0
,, ,Olimpia duma Elblaga; ))) w jakie dziedzinie przepraszam ze pytam bo chyba nie w pilce !!!!. .. ludzie opanujcie sie z ta duma. .. faktycznie bylem dumny jak grali sezon temu z 1 lidze; )
mati1975 (2012.08.04)

info

0  
  0
ale grali, awansowali do niej, a nie jak twoi ziomkowie wszystko na ukladzie, na drapane, na lewo, aby tylko zaistniec. Dzis rozpoczal sie poczatek konca :) czas najwyzszy
MR. BIGBEN (2012.08.04)

info

0  
  0
hmm - byłem na meczu i teraz wiem, że nie warto miejskiej kasy pakować w "kibiców". Chodzi mi tu o wulgarną bandę śmierdzących potem i wulgarnych typów - kibiców Olimpii/Stali? Dla 50 gamoni zastraszających zwykłych kiiców budować cały stadion? Kibicujących obcej drużynie z innego miasta? Szkoda kasy na taką "zabawę". Lepiej zainwestować w szkolenie dzieci i młodzieży, jak robi to Conca czy Olimpia 2004.Swoją drogą wiele miejskich stadionów w Europie służy dwóm drużynom (vide: Milan, Monachium). Elbląg też może. Byle dla kibiców, nie kiboli. Przy okazji - szkoda starconej bramki w takiej sytuacji, szkoda elbląskiej drużyny
(2012.08.04)

info

0  
  0
też byłem. szkoda bramki w końcówce. też mi się wydaje że ponad 500 osób było
(2012.08.04)

info

0  
  0
Ja nie byłem na meczu Bezdomni-Stal Stalowa Wola. Ale napewno było kibiców z ochrona, kasjerkami, sztabem medycznym z kibicami Stalówki, strażą pożarną, z dziecmi z pobliskiego domu dziecka i domu starców około 250 widzów. Muszę policzyc na zdjeciach. Myśle że na concordię to i tak rekord wszechczasów.
kadr (2012.08.04)

info

0  
  0
Ty mądralo widziałes lub słyszałes kiedyś żeby miasta inwestowały kasę w kibiców. Bo ja nie słyszałem i nie widziałem. Ale że kibice walą kasę w formie różnych podatków do kasy miejskiej to słyszałem bo płacę od 40 lat. Słyszałem także że kibice walą kasę na kluby czy to piłkarskie czy inne w formie zakupów biletów lub sponsoringu. Pomyśl panie fachman concordyjski zanim coś napsziesz.
podatnik (2012.08.04)

info

0  
  0