UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na żadnym zdjęciu nie ma pokazanej trybuny prostej. .. czyżby dlatego że na meczach condomii świeci pustkami?????; )
Na żadnym zdjęciu nie ma pokazanej trybuny prostej. .. czyżby dlatego że na meczach condomii świeci pustkami?????; )