UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Elblag 68 i pozostalych o czym wy ludzie piszecie, jakie pieniadze. W tym miescie nie ma miejsca na 3 kluby pilkarskie, tylko taki zarzut mozna postawic prezydentowi. No chyba, ze 1 miejski i 2 prywatne, to prosze bardzo nawet 5-6 moze byc. Ale miasto nie powinno lozyc na wszystkich, bo mamy poziom szuwarowo-bagiennej ligi, a gdyby akcent polozyc jasno na 1 klub, to moglibysmy pomyslec o czyms zdecydowanie wyzej. Slonie mialy swoje piec minut i basta. Dzieki Sloninie i jego ekipie doszli tu gdzie sa i mysle ze wystarczy. To zrozumiale, ze sa animozje pomiedzy klubami z tego samego miasta, tak jest po prostu na calym swiecie, ale skad wy to macie wiedziec, jak nosa nie wytkneliscie poza stadion przy krakusa, a teraz Agrykola 8.Tak po prostu jest i trzeba to przyjac. Dlatego duze brawa za wczorajszy doping dla Stalowki od kibicow z Elblaga. Gdybym mogl wspomoglbym ich z calych sil. Lansowanie za kase z ukladu miejskiego, finansowanie zabawy pana Mirka z rodzina i paroma zausznikami, ma sie nijak do strategicznych celow miasta, jego promocji. Slonie pokazaly wczoraj jak potrafia, a raczej nie potrafia grac w pilke i najlepszym podsumowaniem jest stracony gol w takich okolicznosciach. Od dawna wiadomo, ze kradzione nie tuczy. Pamietajcie o tym moi mili. Pozdrawiam serdecznie. Sympatyk Olimpii Elblag.

SympatykOE