UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do sympatyk OE: a jakież to strategiczne cele miasta współrealizuje Olimpia Elbląg? pomóż mi policzyć korzyści i bilans wydania w zeszłym sezonie 180.000zł na "promocję Elbląga w rozgrywkach I ligi piłki nożnej" - może grą i postawą na boisku klub wypromował miasto czy może bardziej nieudolną polityką transferową?