UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem byłm zawodnikiem Olimpii i kibicem piłki nożnej ale nie rozumiem złośliwości naszych rodzimych " kibiców" jak można być takim idiota i złośliwcem że by na meczu kibicować przeciwko drużynie z własnego miasta zeciwko chłopcom którzy są wychowankami lego Kochanego klubu Olimia Elbląg" która laske na nich wywaliła Jesteście pomyleńcami i tyle Conca brawo zmam sytuacje i podejście Pana Prezydenta do spraw finansowania tego klubu Tak nie robi opiekun i przedstawiciel ludności swojego miasta i mam glęboką nadzieje że ta kadencja pana wykończy politycznie ja na Pana nie głosowałem i teraz mam czyste sumienie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Elbląg 68

Anuluj