UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyskie kluy sportowe są stowarzyszeniami, a nie spółkami miejskimi - dlatego też każdemu z nich - zależnie od osiąganych efektów (np. grania w określonej lidze) - należą się z kasy miasta określone środki. Stadion na A8,podobnie jak przy Krakusa, Skrzydlatej - też są miejskie. Nie dziwię się Olimpii, że martwi się teraz o podział środków, gdy w mieście pojawiają się kluby na takim samym poziomie. Szkoda, że ostatni sezon "promowali" miasto tak słabiutko. Żenujący jest poziom kibolstwa w Polsce, w Elblągu zresztą też: wulgaryzmy, bluzgi itp. - taki mały kryminałek. Inwestowanie w sport - tak! Na kluby sportowe z infrastrukturą i szkółkami z prawdziwego zdarzenia. Na igrzyska dla bandy 50 trologdytów - szkoda kasy i energii - wszystko wezmą, a w zamian nie oddadzą niczego, oprócz następnych roszczeń.