UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kogo to obchodzi ilu bylo kibicow?niech bedzie nawet i 800 w tym 500ludzi z concordii dzieci i 100z olimpii; ) zobaczycie ilu nas bedzie z korona i bilet po 10-20-30zlotych a nie po 2-4zlote! zobaczycie porzadny doping i prawdziwa pilke nozna i awans do 1/8 i potem liga eurpejska