28
22.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niestety ale muszę zgodzić się z tymi którzy wcześniej wypowiadali się na temat ZST [dawniej TB]. W tej szkole aktualnie liczą się tylko klasy mundurowe resztę ma się głęboko w poważaniu. Nauczyciele kiedy chcą przychodzą na lekcje. Jak im się przypomni to przyjdą. Promują szkołę jakby była ósmym cudem świata a w rzeczywistości przypominają sobie że istnieje coś takiego jak matura i egzamin zawodowy dopiero w 4 klasie, tylko że wtedy jest już za późno. Ogólnie mówiąc więzienie w którym nie uczą a wymagają. Szkoła nadaje się do śmiechu warte. .Zdecydowanie nie polecam.
(2012.03.22)

info

0  
  0
Warto też dodać że ''szkoła'' w tym przypadku placówka jest pod kluczem, tzn. toalety są zamykane i wyjścia ze szkoły, więc nie można się załatwić (chyba że pójdzie się po klucz) ani wyjść. Nie warto marnować 4 lat dla tej szkoły. ..
(2012.03.22)

info

0  
  0
Idźcie gdzie chcecie byle nie do ZST na Grottgera :-)
nom (2012.03.22)

info

0  
  0
Ten piszacy o ZST to jakis nawiedzony. Rodzice mu krzywde zrobili, ze go splodzili. Wszystkie komenty o ZST z jednego nru IP. Trzeba sie bylo uczyc gamoniu a nie teraz narzekac. W kazdej szkole byloby ci zle. Teraz tez pewnie jestes bezrobotny, bo cie praca nie moze znalezc.
(2012.03.23)

info

0  
  0
Ja chciałem sie uczyć, ale ta placówka nie pozwaliła mi na to. .. w tej szkole jedynie można odpocząć a nie pogłębić swoje wiadomości.
absolwent (2012.03.23)

info

0  
  0
Nie wystarczy chcieć, takich chcących to na pęczki, a takich, co działają - mała garstka. Najprościej narzekać na innych - nie patrząc na swoje śmieci. Posprzątaj najpierw na swoim podwórku, a potem bierz się za podwórka innych. Co do szkoły na Grottgera - tak jak każda ma uczniów pracowitych i absolutnych abnegatów; ci pierwsi nie "powiedzą" nawet słowa na takim forum, bo nie zajmują się "bzdetami", tylko ciężko pracują, i dobrze wiedzą, że nauczyciele w tej szkole "stają na głowie", żeby wyuczyć chociaż odruchów warunkowych takich obiboków, jak Ty drogi ABSOLWENCIE - ale oporność części młodzieży w obecnych czasach z wychowaniem bezstresowym i dostępem do wszelkich dóbr (czyt. przekleństw) nauki jest ogromna. Co do zamykania toalet i drzwi - zacznijcie szanować to, co jest Wam dane, droga młodzieży, to nie będzie trzeba stosować takich zabiegów. Najlepiej wiedzą to Ci, co chcą korzystać z czystych niezniszczonych toalet, ale niestety nie mogą, bo po wyjściu śmierdzą dymem papierosowym, a i okoliczni mieszkańcy nie znoszą smrodu papierosów i przekleństw pochodzących od tej "lepszej" części młodzieży. A dobre wychowanie wynosi się z domu - a nie ze szkoły, szkoła ma wspierać w wychowaniu, a nie wychowywać to, co zostało wcześniej zepsute. Powodzenia - ABSOLWENCIE - w dalszym życiu obiboka :)
wrota piekieł (2012.03.23)

info

0  
  0
Do absolwentow ZST zamiast wypisywac jaka ta szkola jest zla i najgorsza trzeba bylo w czasie nauki zglaszac takie sytuacje a nie teraz narzekac; ]
kolezanka (2012.03.23)

info

0  
  0
Absolwentowi pewnie się nóżka na maturze powinęła i obwinia za to wszystkich, tylko nie siebie :) Zamiast pisać co pięć minut na forum, trzeba było się pouczyć, bo nawet w najlepszej szkole łopatą się wiedzy nie wrzuci, ot.
(2012.03.23)

info

0  
  0
Heh ja nadal chodzę do ZST i chciałam zauważyć, że nasze skargi, są w wielkim poważaniu :) więc także odradzam tej szkoły, atmosfera jest fajna i nie narzekam, nauczyciele tez spoko, alee jeśli chodzi o całokształt to porażka, i zgadzam się z wyzej napisanymi komentarzami dot. ZST bo to prawda :) Heh klucz do toalety. .? dostaniesz jesli jesteś lizusem; P Pozdro :*
Uczeń (2012.03.23)

info

0  
  0
Jeśli ktos nie chodził do ZST i nie wie jak jest tylko przypuszcza jak moze byc to proszę się nie wypowiadać bo guzik wiecie co tam sie dzieje. Atmosfera w szkole jest fajna, sa w porządku nauczyciele ale i sa pseudo nauczyciele. A nóżka to wcale mi sie nie powinęła :D:D
Absolwent (2012.03.23)

info

0  
  0