UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Absolwentowi pewnie się nóżka na maturze powinęła i obwinia za to wszystkich, tylko nie siebie :) Zamiast pisać co pięć minut na forum, trzeba było się pouczyć, bo nawet w najlepszej szkole łopatą się wiedzy nie wrzuci, ot.