UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Absolwentowi pewnie się nóżka na maturze powinęła i obwinia za to wszystkich, tylko nie siebie :) Zamiast pisać co pięć minut na forum, trzeba było się pouczyć, bo nawet w najlepszej szkole łopatą się wiedzy nie wrzuci, ot.


Anuluj