UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wystarczy chcieć, takich chcących to na pęczki, a takich, co działają - mała garstka. Najprościej narzekać na innych - nie patrząc na swoje śmieci. Posprzątaj najpierw na swoim podwórku, a potem bierz się za podwórka innych. Co do szkoły na Grottgera - tak jak każda ma uczniów pracowitych i absolutnych abnegatów; ci pierwsi nie "powiedzą" nawet słowa na takim forum, bo nie zajmują się "bzdetami", tylko ciężko pracują, i dobrze wiedzą, że nauczyciele w tej szkole "stają na głowie", żeby wyuczyć chociaż odruchów warunkowych takich obiboków, jak Ty drogi ABSOLWENCIE - ale oporność części młodzieży w obecnych czasach z wychowaniem bezstresowym i dostępem do wszelkich dóbr (czyt. przekleństw) nauki jest ogromna. Co do zamykania toalet i drzwi - zacznijcie szanować to, co jest Wam dane, droga młodzieży, to nie będzie trzeba stosować takich zabiegów. Najlepiej wiedzą to Ci, co chcą korzystać z czystych niezniszczonych toalet, ale niestety nie mogą, bo po wyjściu śmierdzą dymem papierosowym, a i okoliczni mieszkańcy nie znoszą smrodu papierosów i przekleństw pochodzących od tej "lepszej" części młodzieży. A dobre wychowanie wynosi się z domu - a nie ze szkoły, szkoła ma wspierać w wychowaniu, a nie wychowywać to, co zostało wcześniej zepsute. Powodzenia - ABSOLWENCIE - w dalszym życiu obiboka :)

wrota piekieł

Anuluj